Siatka z kształtem diagramu samogłosek oraz symbolami używanymi w poszczególnych językach w formie wpinek.

Zastosowanie druku 3D we wspomaganiu edukacji językowej na poziomie akademickim – film

czas czytania: mniej niż minuta

Dr hab. Anna Krystyna Wojtyś –  Prodziekan Wydziału Neofilologii UW oraz Sławomir Rzepecki – zastępca kierownika BON UW przedstawiają możliwości  innowacyjnego zastosowania technologii druku 3D do opracowania materiałów dydaktycznych dla studentów zarówno z niepełnosprawnością wzroku, jak i wszystkich tych, którzy potrzebują innego sposobu uczenia się języków, w tym wykorzystania w działaniu plansz i pomocy dotykowych.

Więcej na ten temat można przeczytać w artykułach:

Materiały do nauki wymowy języków obcych na poziomie akademickim w technologii druku 3D

Laboratorium map i modeli dotykowych